Kas mēs esam

SIA DADSONS ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi, kas atrodas Rīgā, Latvijā. Mēs piedāvājam svaigus zāģmateriālus, Sibīrijas lapegli, pielāgotus koksnes izstrādājumus, u.c. Tā kā mums ir plašs koksnes izstrādājumu klāsts, mēs varam apmierināt klientu dažādās prasības. Uzņēmums sadarbojas ar Austrumeiropu gan ar Rietumeiropu un tāpēc mums ir pieredze abās kultūrās.

Generic placeholder image
Generic placeholder image

Imports un eksports

Lielāko daļu kokmateriālus importējam no Krievijas, Baltijas valstīm, Mums ir sadarbības līgumi ar šo valstu vietējām zāģētavam. Kokmateriālus eksportējam uz Rietumeiropu un tāpēc mums ir 20 gadu pieredze ar Austrumeiropas un Rietumeiropas kultūrām.

Starptautiski

Mūsu uzņēmums darbojas starptaustiskā tirgū. Mēs eksportējam 75% no mūsu kokmateriāliem un koksnes izstrādājumiem uz Rietumeiropu. Mēs brīvi komunicējam latviešu, krievu, angļu, nīderlandiešu, vācu valoda.


Generic placeholder image

Pielāgotie produkti

Pateicoties mūsu pieredzei kokrūpniecībā, varam pielāgot produktus, lai apmierinātu mūsu klientu prasības. Mēs varam atkāpties no standartiem.

Vērtības

We value the relationships with both suppliers and clients more than anything. We trust both our suppliers and clients. As our clients and suppliers trust us. We have often contact with our clients and suppliers and we speak them often face to face.

Transports un Muita

Pēc klientu vēlmes mūsu pakalpojumu klāstā ietilpt nokārtot muitas un apdrošināšanas jautājumus. Mums ir pieredze konteineru sūtīšanā no Eiropas uz Tuvajiem Austrumiem un uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Tāpēc piedāvājam mūsu klientiem konteineru sūtīšanas pakalpojumus.