Mūsu pamatdarbība

SIA Dadsons galvenie tirdzniecības produkti ir svaigi zāģmateriāli, žāvēti un ēvelēti kokmateriāli (FSC® sertificēts). Galvenokārt tirgojam kokmateriālus no Krievijas uz Rietumeiropu, Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Tālajiem Austrumiem. Mēs strādājam ar visa veida kokmateriāliem, bet lielākoties ar egli un priedi. Mēs piedāvājam kokmateriālus pēc pieprasījuma un pielāgojot tos klientu prasībām. Tāpēc, ja Jums ir jautājumi un prasības, lūdzu sazinieties ar mums!

Celtniecības kokmateriāli

Mēs piedāvājam plaša spektra būvniecības kokmateriālus. Kokmateriāli ražoti no augstas kvalitātes kokiem, kas auguši Ziemeļ Krievijā ( egles un priedes). Koki ir žāvēti līdz pat 18%+-2%. To apstiprina standarti saskaņā ar BS4798 C16/C24. Ja nepieciešams, mēs pielietojam nominālvērtības (PAR) un kalibrējam uz precīzu lielumu. Mēs piedāvājam kokmateriālus ar biezumu 44, 47, 50, 75 un 100 mm, ar platumu no 50 līdz 300mm un ar platuma soli 25mm, bet garumā no 2.4m līdz 7,2m ar garuma soli 30mm .

Pievienotā vērtība

Bez svaigiem zāģmateriāliem, mēs piedāvājam produktus ar pievienoto vērtību. Mēs piedāvājam garumā audzētus – “Finger- joint timber” ar maksimālo biezumu 140mm, ar maksimālo platumu 140mm un ar maksimālo garumu 6000mm.

Paletes ražošana

Mēs ražojam un piegādājam jebkura izmēra paletes.

Sastatņu dēļu un līstu ražošana

Mēs ražojam un piegādājam sastatņu dēļus un līstes dažādos izmēros. Mēs tos piegādājam pēc pieprasījuma, kā arī pielāgotus, lai atbilstu visām klienta prasībām. Sastatņu dēļus piedāvājam atbilstošus BS2482 standartam. Piedāvājums ir dažādos tirgos:

Īrījas tirgū

Nīderlandes tirgū

Lielbritānijas tirgū

Sibīrijas lapegle

Caur mūsu piegādātājiem Krievijā, varam piedāvāt Sibīrijas lapegli.

Dažādi produkti

Mēs piedāvājam dažādus produktus:

Banddingen, kas ir Holandiešu apzīmējums žāvētiem un ēvēlētiem dēļiem 44*70

Stabi un mieti

DHolandes tirgus: „betona rāmji” un terases dēļi

Visi produkti ir pielāgojami klientu vēlmēm, kā arī piedāvājam vairāk produktu nekā parādīts mājas lapā, tāpēc sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.